6STD25PAU99R20X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6STD25PAU99R20X
Fabrikatzaileak / Marka: Conec
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Fitxak: 6STD25PAU99R20X.pdf
  • Mezua
6STD25PAU99R20Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6STD25PAU99R20X fabrikatzailea Conec
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5021 pcs Datuen fitxa 6STD25PAU99R20X.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa 125V
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Copper Alloy, Tin Plated Series -
Packaging - Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ezaugarriak Grounding Indents, Mounting Brackets
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea 0.276" (7.00mm)