6STD15SAT99S10X
ConecConec
Conec
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6STD15SAT99S10X
Fabrikatzaileak / Marka: Conec
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
6STD15SAT99S10Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6STD15SAT99S10X fabrikatzailea Conec
deskribapena CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4777 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa 125V
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Copper Alloy, Tin Plated Series -
Packaging - Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Flange Feature - Ezaugarriak Mounting Brackets
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea 0.189" (4.80mm)