6009W4PAR72B30X
ConecConec
Conec
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6009W4PAR72B30X
Fabrikatzaileak / Marka: Conec
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE PINS 9POS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
6009W4PAR72B30Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6009W4PAR72B30X fabrikatzailea Conec
deskribapena CONN PLUG MALE PINS 9POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4718 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera - Shell tamaina, konektorearen diseinua -
Shell Material, Amaitu - Series -
Packaging - Tenperatura operatiboa -
Errenkada kopurua - Posizio kopurua -
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Etxebizitza materiala -
Flange Feature - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Position Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa -
Harremanetarako mota - Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu - Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa - Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
6009S
6009S
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: 70071622248 6009SCARTRIDGE 1=1PC
Stockean: 6733 pcs
Deskarga: 6009S.pdf
RFQ
600APS12L
600APS12L
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: LINE FILTER 520VAC 600A CHASS
Stockean: 117 pcs
Deskarga: 600APS12L.pdf
RFQ
600ASA
600ASA
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: TWEEZER BACK STOP WAFER 5.12"
Stockean: 3747 pcs
Deskarga: 600ASA.pdf
600958
fabrikatzaileak: Avery Dennison
deskribapena: DRY INLAY
Deskarga: 600958.pdf
600959
deskribapena: WET PS INLAY
Deskarga: 600959.pdf
600APH12P
600APH12P
deskribapena: LINE FILTER 690VAC 600A CHASS
Stockean: 81 pcs
Deskarga: 600APH12P.pdf
deskribapena: DRY INLAY
600APH12L
600APH12L
Stockean: 83 pcs
Deskarga: 600APH12L.pdf
600APS12P
600APS12P
Stockean: 108 pcs
Deskarga: 600APS12P.pdf
600A
600A
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: PNEUMATIC APPLICATOR 600A FOR 60
Stockean: 319 pcs
Deskarga: 600A.pdf