4STD25PAR99E20X
ConecConec
Conec
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4STD25PAR99E20X
Fabrikatzaileak / Marka: Conec
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
4STD25PAR99E20Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4STD25PAR99E20X fabrikatzailea Conec
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6251 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Copper Alloy, Tin Plated Series -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ezaugarriak Board Lock, Grounding Indents Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector