33DSMT1-E15SNCT
ConecConec
33DSMT1-E15SNCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 33DSMT1-E15SNCT
Fabrikatzaileak / Marka: Conec
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A
Fitxak: 33DSMT1-E15SNCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
2505 pcs
  • Mezua
33DSMT1-E15SNCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 33DSMT1-E15SNCT fabrikatzailea Conec
deskribapena CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21378 pcs Datuen fitxa 33DSMT1-E15SNCT.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa 300V
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 1 (DE, E) High Density
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series -
Packaging Tray Beste izenak 33DSMT1E15SNCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyamide (PA6T), Nylon 6T Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Ezaugarriak Board Lock Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal