303W3CSXX50F20X
ConecConec
Conec
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 303W3CSXX50F20X
Fabrikatzaileak / Marka: Conec
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 3POS VERT SOLDER
Fitxak:
  • Mezua
303W3CSXX50F20Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 303W3CSXX50F20X fabrikatzailea Conec
deskribapena CONN D-SUB RCPT 3POS VERT SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6366 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A) - 3W3
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 3 (Power)
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala - Flange Feature Board Side (4-40)
Uneko balorazioa 20A Harremanetarako mota Power