TV30C7V5J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV30C7V5J-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV30C7V5J-G
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Fitxak: TV30C7V5J-G.pdf
  • Mezua
TV30C7V5J-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV30C7V5J-G fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 273737 pcs Datuen fitxa TV30C7V5J-G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 7.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 12.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 8.33V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 232.56A