TV15C750JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C750JB-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV15C750JB-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 75V 121V DO214AB
  • Mezua
TV15C750JB-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV15C750JB-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 75V 121V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 317128 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 75V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 121V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 83.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Edukiera @ maiztasuna -