TV15C190J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C190J-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV15C190J-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 19V 30.8V DO214AB
  • Mezua
TV15C190J-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV15C190J-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 19V 30.8V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 290440 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 19V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 30.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 21.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.73A