TV06B750J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B750J-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV06B750J-G
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 75V 121V SMB
Fitxak: TV06B750J-G.pdf
  • Mezua
TV06B750J-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV06B750J-G fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 75V 121V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 722507 pcs Datuen fitxa TV06B750J-G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 75V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 121V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 83.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.96A