TV06B130J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B130J-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV06B130J-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V SMB
Fitxak: TV06B130J-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TV06B130J-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV06B130J-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 695788 pcs Datuen fitxa TV06B130J-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 13V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 21.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.91A