TV04A900J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A900J-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV04A900J-G
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 90V 146V SMA
Fitxak: TV04A900J-G.pdf
  • Mezua
TV04A900J-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV04A900J-G fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 90V 146V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 922544 pcs Datuen fitxa TV04A900J-G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 90V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 146V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 100V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA (DO-214AC)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.74A