TV04A130J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A130J-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV04A130J-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V SMA
Fitxak: TV04A130J-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
TV04A130J-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV04A130J-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1119473 pcs Datuen fitxa TV04A130J-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 13V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 21.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA (DO-214AC)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.6A