TV02W850B-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV02W850B-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV02W850B-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85V 137V SOD123
Fitxak: TV02W850B-HF.pdf
  • Mezua
TV02W850B-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV02W850B-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 85V 137V SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 764774 pcs Datuen fitxa TV02W850B-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 137V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 94.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 200W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.46A Edukiera @ maiztasuna -