TV02W700B-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV02W700B-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV02W700B-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 113V SOD123
Fitxak: TV02W700B-HF.pdf
  • Mezua
TV02W700B-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV02W700B-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 70V 113V SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 908636 pcs Datuen fitxa TV02W700B-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 113V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 77.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 200W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak TV02W700B-HP
TV02W700B-HP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.77A