TV02W130B-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV02W130B-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV02W130B-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V SOD123
Fitxak: TV02W130B-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TV02W130B-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV02W130B-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 13V 21.5V SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 762712 pcs Datuen fitxa TV02W130B-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 13V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 21.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 200W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Edukiera @ maiztasuna -