CZRUR52C2V4-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRUR52C2V4-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.4V 150MW 0603
Fitxak: CZRUR52C2V4-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CZRUR52C2V4-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRUR52C2V4-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 2.4V 150MW 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1501713 pcs Datuen fitxa CZRUR52C2V4-HF.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.4V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea 0603/SOD-523F
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 85 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 2.4V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 1V