CZRQR7V5B-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRQR7V5B-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRQR7V5B-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 7.5V 125MW 0402
Fitxak: CZRQR7V5B-HF.pdf
  • Mezua
CZRQR7V5B-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRQR7V5B-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 7.5V 125MW 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2123441 pcs Datuen fitxa CZRQR7V5B-HF.pdf
Tentsioa - isolamendua 7 Ohm Tentsioa - Tasa 0402
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 125mW polarizazio 0402 (1006 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia CZRQR7V5B-HF
Inpedantzia (Max) (Zzt) 7.5V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 125mW ±3% Surface Mount 0402
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±3% Diode konfigurazioa 500nA @ 6V
deskribapena DIODE ZENER 7.5V 125MW 0402 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 900mV @ 10mA