CZRQR52C5V1-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRQR52C5V1-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRQR52C5V1-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.1V 125MW 0402
Fitxak: CZRQR52C5V1-HF.pdf
  • Mezua
CZRQR52C5V1-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRQR52C5V1-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 5.1V 125MW 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2124903 pcs Datuen fitxa CZRQR52C5V1-HF.pdf
Tentsioa - isolamendua 60 Ohm Tentsioa - Tasa 0402
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 125mW polarizazio 0402 (1006 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 5.1V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 125mW ±5% Surface Mount 0402
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diode konfigurazioa 100nA @ 800mV
deskribapena DIODE ZENER 5.1V 125MW 0402 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 900mV @ 10mA