CZRNC55C7V5-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRNC55C7V5-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRNC55C7V5-G
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 7.5V 500MW 1206
Fitxak: CZRNC55C7V5-G.pdf
  • Mezua
CZRNC55C7V5-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRNC55C7V5-G fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 7.5V 500MW 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4336 pcs Datuen fitxa CZRNC55C7V5-G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 7.5V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea 1206
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 7 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 7.5V 500mW ±5% Surface Mount 1206
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 5V