CZRER52C3V9-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRER52C3V9-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.9V 150MW 0503
Fitxak: CZRER52C3V9-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CZRER52C3V9-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRER52C3V9-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 3.9V 150MW 0503 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1194133 pcs Datuen fitxa CZRER52C3V9-HF.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.9V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea 0503 (1308 Metric)
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0503 (1308 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 500 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 3.9V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 1V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CZRER52C39-HF
CZRER52C39-HF
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: DIODE ZENER 39V 150MW 0503
Stockean: 1202305 pcs
Deskarga: CZRER52C39-HF.pdf
RFQ
CZRER52C3V9
CZRER52C3V9