CDBZ5T30100-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBZ5T30100-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDBZ5T30100-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 30A SMC
Fitxak: CDBZ5T30100-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
CDBZ5T30100-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDBZ5T30100-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 30A SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85266 pcs Datuen fitxa CDBZ5T30100-HF.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 850mV @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea SMC (Z5-T) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Z5-T Beste izenak 641-1500-2
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 30A Surface Mount SMC (Z5-T)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 30A