CDBA2200-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA2200-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDBA2200-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AC
Fitxak: CDBA2200-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CDBA2200-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDBA2200-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 227470 pcs Datuen fitxa CDBA2200-HF.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AC (SMA) Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak 641-1695-6
Tenperatura operatiboa - Junction -50°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 200V 2A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz