ATV50C300J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV50C300J-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATV50C300J-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Fitxak: ATV50C300J-HF.pdf
  • Mezua
ATV50C300J-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATV50C300J-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134682 pcs Datuen fitxa ATV50C300J-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 48.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC)
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103.3A