ATV30C7V5J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV30C7V5J-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATV30C7V5J-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
Fitxak: ATV30C7V5J-HF.pdf
  • Mezua
ATV30C7V5J-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATV30C7V5J-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166622 pcs Datuen fitxa ATV30C7V5J-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 8.33V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.5V Tentsioa - Tasa SMC (DO-214AB)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 3000W (3kW) Energia - Peak Pulse 232.56A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia ATV30C7V5J-HF deskribapena TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.9V Edukiera @ maiztasuna -