ATV15C580J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV15C580J-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATV15C580J-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Fitxak: ATV15C580J-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ATV15C580J-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATV15C580J-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 262953 pcs Datuen fitxa ATV15C580J-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 64.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 58V Tentsioa - Tasa SMC (DO-214AB)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 16.03A
polarizazio DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia ATV15C580J-HF deskribapena TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93.6V Edukiera @ maiztasuna -