ATV04A260J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV04A260J-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATV04A260J-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V SMA
Fitxak: ATV04A260J-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ATV04A260J-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATV04A260J-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1158588 pcs Datuen fitxa ATV04A260J-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA (DO-214AC)
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak 641-1564-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.5A Edukiera @ maiztasuna -