ATV04A190J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV04A190J-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATV04A190J-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 19V 30.8V SMA
Fitxak: ATV04A190J-HF.pdf
  • Mezua
ATV04A190J-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATV04A190J-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 19V 30.8V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 993513 pcs Datuen fitxa ATV04A190J-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 19V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 30.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 21.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA (DO-214AC)
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13A