1N4003T-G
Comchip TechnologyComchip Technology
1N4003T-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4003T-G
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 1A DO41
Fitxak: 1N4003T-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1N4003T-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4003T-G fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 1A DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3053812 pcs Datuen fitxa 1N4003T-G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-41 Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 1A Through Hole DO-41 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Oinarriaren zati kopurua 1N4003
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N4003GPHM3/54
1N4003GPHM3/54
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
Stockean: 5443 pcs
Deskarga: 1N4003GPHM3/54.pdf
RFQ
1N4004
1N4004
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 1A DO41
Stockean: 4946 pcs
Deskarga: 1N4004.pdf
RFQ
1N4003GPHE3/54
1N4003GPHE3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: 1N4003GPHE3/54.pdf
1N4004 TR
1N4004 TR
fabrikatzaileak: Central Semiconductor Corp
Deskarga: 1N4004 TR.pdf
1N4003RLG
1N4003RLG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 1A DO41
Deskarga: 1N4003RLG.pdf
1N4003L-T
1N4003L-T
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: 1N4003L-T.pdf
fabrikatzaileak: Fairchild/ON Semiconductor
Deskarga: 1N4004.pdf
1N4004 BK
1N4004 BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor