1.5KE200A-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE200A-G
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 171V 274V DO201
Fitxak: 1.5KE200A-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1.5KE200A-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE200A-G fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 171V 274V DO201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370705 pcs Datuen fitxa 1.5KE200A-G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 171V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 274V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 190V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-201
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.47A