1.5KE120CA-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE120CA-G
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 102V 165V DO201
Fitxak: 1.5KE120CA-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1.5KE120CA-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE120CA-G fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 102V 165V DO201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 323596 pcs Datuen fitxa 1.5KE120CA-G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 102V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 165V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 114V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-201 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.09A Edukiera @ maiztasuna -