1.5KE10CA-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE10CA-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 8.6V 14.5V DO201
Fitxak: 1.5KE10CA-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1.5KE10CA-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE10CA-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 8.6V 14.5V DO201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 288774 pcs Datuen fitxa 1.5KE10CA-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 8.6V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 9.5V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-201 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103.45A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5KE10CAHE3/51
1.5KE10CAHE3/51
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 1500W 1.5KE
Stockean: 7011 pcs
Deskarga: 1.5KE10CAHE3/51.pdf
RFQ
1.5KE10CAHE3_A/C
1.5KE10CAHE3_A/C
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 8.55V 14.5V 1.5KE