411616B02500
Comair RotronComair Rotron
411616B02500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 411616B02500
Fabrikatzaileak / Marka: Comair Rotron
Produktuaren Deskribapena HEATSINK EXTRUDED 25X41.6X38.1MM
Fitxak: 1.411616B02500.pdf2.411616B02500.pdf
  • Mezua
411616B02500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 411616B02500 fabrikatzailea Comair Rotron
deskribapena HEATSINK EXTRUDED 25X41.6X38.1MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4306 pcs Datuen fitxa 1.411616B02500.pdf2.411616B02500.pdf
Zabalera 1.638" (41.60mm) Mota Board Level, Vertical
forma Rectangular, Fins Series -
Power Dissipation @ Tenperatura igoera 8.0W @ 40°C Paketeak hoztuta TO-218, TO-220, TO-247
Beste izenak 411616B02500-ND
CR510
Material amaitzea Black Anodized
Material Aluminum Luzera 1.500" (38.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.984" (25.00mm)
diametroa - Deskribapen zehatza Heat Sink TO-218, TO-220, TO-247 Aluminum 8.0W @ 40°C Board Level, Vertical
Eranskinaren metodoa Bolt On and PC Pin
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
41150C
41150C
fabrikatzaileak: Murata Power Solutions
deskribapena: FIXED IND 15UH 4A 28 MOHM
Stockean: 57000 pcs
Deskarga: 41150C.pdf
RFQ
4116R-1-101
4116R-1-101
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16DIP
Stockean: 209946 pcs
Deskarga: 4116R-1-101.pdf
RFQ
4116R-1-101LF
4116R-1-101LF
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.