CS2300CP-DZZR
Cirrus LogicCirrus Logic
Cirrus Logic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS2300CP-DZZR
Fabrikatzaileak / Marka: Cirrus Logic
Produktuaren Deskribapena IC CLK MULT CTRL PT LCO 10-MSOP
Fitxak: 1.CS2300CP-DZZR.pdf2.CS2300CP-DZZR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CS2300CP-DZZRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS2300CP-DZZR fabrikatzailea Cirrus Logic
deskribapena IC CLK MULT CTRL PT LCO 10-MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15278 pcs Datuen fitxa 1.CS2300CP-DZZR.pdf2.CS2300CP-DZZR.pdf
Tentsioa - hornidura 3.1 V ~ 3.5 V Mota Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Hornitzaileen gailuen paketea 10-MSOP Series -
Ratio - Input: Irteera 1:2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
Irteera Clock Beste izenak 598-1406-2
CS2300CP-DZZR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako Clock
Maiztasuna - Geh 75MHz Bereizgailua / biderkatzailea Yes/Yes