FC50-02-025
CicoilCicoil
Cicoil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FC50-02-025
Fabrikatzaileak / Marka: Cicoil
Produktuaren Deskribapena CABLE COAXIAL 30AWG 25'
Fitxak: FC50-02-025.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 339 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 339 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FC50-02-025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FC50-02-025 fabrikatzailea Cicoil
deskribapena CABLE COAXIAL 30AWG 25' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 339 pcs Datuen fitxa FC50-02-025.pdf
Wire Gauge 30 AWG Usage -
Ezkutu mota Braid Ezkutu materiala -
Ezkutuaren estaldura 90% Series -
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 165°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 25.0' (7.62m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Clear Txaketa (isolamendua) materiala Flexx-Sil™
Jacket (Isolamendua) Diametroa - inpedantzia 50 Ohms
Ezaugarriak - Material dielektrikoa -
Dielektrikoko diametroa - Deskribapen zehatza Coaxial Cable 30 AWG 25.0' (7.62m) 50 Ohms