IPC0013-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
IPC0013-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IPC0013-S
Fabrikatzaileak / Marka: Chip Quik, Inc.
Produktuaren Deskribapena QFN-20 STENCIL
Fitxak: 1.IPC0013-S.pdf2.IPC0013-S.pdf3.IPC0013-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
IPC0013-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IPC0013-S fabrikatzailea Chip Quik, Inc.
deskribapena QFN-20 STENCIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8291 pcs Datuen fitxa 1.IPC0013-S.pdf2.IPC0013-S.pdf3.IPC0013-S.pdf
Mota QFN/LFCSP Lodiera 0.0040" (0.102mm)
Termiko zentroaren pad 0.135" L x 0.135" W (3.43mm x 3.43mm) Series Proto-Advantage
Pitch 0.031" (0.80mm) Kanpoko dimentsioa 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)
Posizio kopurua 20 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Stainless Steel Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)