FPC100P020-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC100P020-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FPC100P020-S
Fabrikatzaileak / Marka: Chip Quik, Inc.
Produktuaren Deskribapena FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Fitxak: 1.FPC100P020-S.pdf2.FPC100P020-S.pdf3.FPC100P020-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FPC100P020-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FPC100P020-S fabrikatzailea Chip Quik, Inc.
deskribapena FPC/FFC SMT CONN STENCIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7779 pcs Datuen fitxa 1.FPC100P020-S.pdf2.FPC100P020-S.pdf3.FPC100P020-S.pdf
Mota FPC/FFC Lodiera 0.0040" (0.102mm)
Termiko zentroaren pad 0.157" L x 1.167" W (4.00mm x 29.65mm) Series Proto-Advantage
Pitch 0.039" (1.00mm) Kanpoko dimentsioa 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)