CS220-12B
Central SemiconductorCentral Semiconductor
Central Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS220-12B
Fabrikatzaileak / Marka: Central Semiconductor
Produktuaren Deskribapena SCR 12A TH TO-220
Fitxak: CS220-12B.pdf
  • Mezua
CS220-12Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS220-12B fabrikatzailea Central Semiconductor
deskribapena SCR 12A TH TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5169 pcs Datuen fitxa CS220-12B.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 200V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series - SCR mota Standard Recovery
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza SCR 200V 12A Standard Recovery Through Hole TO-220 Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 12A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. - Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 20mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 15mA