CS218I-30P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS218I-30P
Fabrikatzaileak / Marka: Central Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE RECT 30A 1000V TO-218
Fitxak: CS218I-30P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CS218I-30Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS218I-30P fabrikatzailea Central Semiconductor
deskribapena DIODE RECT 30A 1000V TO-218 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4293 pcs Datuen fitxa CS218I-30P.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 2.1V Tentsioa - Off egoera 1kV
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Hornitzaileen gailuen paketea TO-218
Series - SCR mota Standard Recovery
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-218-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza SCR 1kV 30A Standard Recovery Through Hole TO-218 Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 30A
Uneko - Off State (Max) 20µA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 400A @ 100Hz
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 75mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA