BZX84C6V2 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
BZX84C6V2 TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C6V2 TR
Fabrikatzaileak / Marka: Central Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23
Fitxak: BZX84C6V2 TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZX84C6V2 TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C6V2 TR fabrikatzailea Central Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214321 pcs Datuen fitxa BZX84C6V2 TR.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23
Series - Energia - Max 350mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C6V2 DKR
BZX84C6V2 DKR-ND
BZX84C6V2CSDKR
BZX84C6V2DKR
BZX84C6V2DKR-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 6.2V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3µA @ 4V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C6V2-7-F
BZX84C6V2-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3
Stockean: 2678110 pcs
Deskarga: BZX84C6V2-7-F.pdf
RFQ
BZX84C6V2-E3-18
BZX84C6V2-E3-18
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stockean: 2694596 pcs
Deskarga: BZX84C6V2-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C68-HE3-18
BZX84C68-HE3-18
deskribapena: DIODE ZENER 68V 300MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C68-HE3-18.pdf
BZX84C6V2-G3-08
BZX84C6V2-G3-08
Deskarga: BZX84C6V2-G3-08.pdf
BZX84C6V2 RFG
BZX84C6V2 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
Deskarga: BZX84C6V2 RFG.pdf
BZX84C68LT1G
BZX84C68LT1G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 68V 225MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C68LT1G.pdf
BZX84C68LT1
BZX84C68LT1
Deskarga: BZX84C68LT1.pdf
BZX84C6V2-7
BZX84C6V2-7
Deskarga: BZX84C6V2-7.pdf
BZX84C6V2-E3-08
BZX84C6V2-E3-08
Deskarga: BZX84C6V2-E3-08.pdf
BZX84C68-HE3-08
BZX84C68-HE3-08
Deskarga: BZX84C68-HE3-08.pdf
BZX84C6V2-G3-18
BZX84C6V2-G3-18
Deskarga: BZX84C6V2-G3-18.pdf
BZX84C6V2
BZX84C6V2
deskribapena: DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23-3