BZX84C18 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
BZX84C18 TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C18 TR
Fabrikatzaileak / Marka: Central Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
Fitxak: BZX84C18 TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZX84C18 TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C18 TR fabrikatzailea Central Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 18V 350MW SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 154761 pcs Datuen fitxa BZX84C18 TR.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 18V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23
Series - Energia - Max 350mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C18 CT
BZX84C18 CT-ND
BZX84C18CSCT
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 45 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 18V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 12.6V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C16W-7-F
BZX84C16W-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 16V 200MW SOT323
Stockean: 1402913 pcs
Deskarga: BZX84C16W-7-F.pdf
RFQ
BZX84C18-7-F
BZX84C18-7-F
deskribapena: DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Stockean: 559517 pcs
Deskarga: BZX84C18-7-F.pdf
RFQ
BZX84C18-E3-08
BZX84C18-E3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: BZX84C18-E3-08.pdf
BZX84C16VLFHT116
BZX84C16VLFHT116
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
Deskarga: BZX84C16VLFHT116.pdf
BZX84C16W-7
BZX84C16W-7
Deskarga: BZX84C16W-7.pdf
BZX84C18 RFG
BZX84C18 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Deskarga: BZX84C18 RFG.pdf
BZX84C16_D87Z
BZX84C16_D87Z
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 16.2V 350MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C16_D87Z.pdf
BZX84C18-G3-18
BZX84C18-G3-18
Deskarga: BZX84C18-G3-18.pdf
BZX84C18-7
BZX84C18-7
Deskarga: BZX84C18-7.pdf
BZX84C18
BZX84C18
deskribapena: DIODE ZENER 18V 350MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C18.pdf
BZX84C18-G3-08
BZX84C18-G3-08
Deskarga: BZX84C18-G3-08.pdf
BZX84C18-E3-18
BZX84C18-E3-18