SPD24901
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPD24901
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 91W
Fitxak: SPD24901.pdf
Stock egoera 687 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 687 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SPD24901ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPD24901 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 91W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 687 pcs Datuen fitxa SPD24901.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3000V Tentsioa - Input 90 ~ 132 VAC, 186 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.59" L x 2.52" W x 4.90" H (116.6mm x 64.0mm x 124.5mm)
Series SPD Energia (Watts) 91W
Beste izenak 1864-1281 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da No
Ezaugarriak Adjustable Output, DC Input Capable, PFC Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.8A 90 ~ 132 VAC, 186 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 3.8A