PMC01C230
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMC01C230
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena SPDT MULTIFUN RELAY
Fitxak:
Stock egoera 491 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PMC01C230ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMC01C230 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena SPDT MULTIFUN RELAY Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 491 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 230VAC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Screwdriver Slot Amaiera estiloa Plug In, 11 Pin (Octal)
Series PMC01 Erlazio mota Mechanical Relay
Muntaketa mota Socketable Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Funtzio Programmable (Multi-Function) Deskribapen zehatza Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.1 Sec ~ 100 Hrs Delay 8A @ 250VAC Socketable
Denbora atzeratzea 0.1 Sec ~ 100 Hrs Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 8A @ 250VAC