PD30CNP06PPRT
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNP06PPRT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PD30CNP06PPRT
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena PHT PRR 1M PNP NO/NC RT
Fitxak: PD30CNP06PPRT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PD30CNP06PPRTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PD30CNP06PPRT fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena PHT PRR 1M PNP NO/NC RT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1162 pcs Datuen fitxa PD30CNP06PPRT.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Series PD
Metodoen detekzioa Retroreflective Distantzia hautematea 236.22" (6m)
Erantzun Denbora 500µs Irteerako konfigurazioa PNP
Beste izenak 1864-2108 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 55°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Argiaren iturria Red (660nm)
Ingress Protection IEC 60529 IP67 Konexioaren metodoa Cable
Kablearen luzera 78.740" (2000.00mm) Doikuntza mota Teaching Method