GSB632PC20
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSB632PC20
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena MCB UL1077 C 2P 20A
Fitxak: GSB632PC20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
GSB632PC20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSB632PC20 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena MCB UL1077 C 2P 20A Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3245 pcs Datuen fitxa GSB632PC20.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 277V Series GSB63
Beste izenak 1864-2338 Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Iluntze tentsioa (nominala) - Argiztapen None
Uneko balorazioa 20A Breaker mota Thermal Magnetic
Ekintza mota Lever
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GSB632PC16
GSB632PC16
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: MCB UL1077 C 2P 16A
Stockean: 4149 pcs
Deskarga: GSB632PC16.pdf
RFQ
GSB632PC10
GSB632PC10
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: MCB UL1077 C 2P 10A
Stockean: 4107 pcs
Deskarga: GSB632PC10.pdf
RFQ
GSB632PC2
GSB632PC2
deskribapena: MCB UL1077 C 2P 2A