GMB633PC50
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB633PC50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMB633PC50
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena CIR BRKR THERM-MAG 50A 240VAC
Fitxak: GMB633PC50.pdf
  • Mezua
GMB633PC50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMB633PC50 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena CIR BRKR THERM-MAG 50A 240VAC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1175 pcs Datuen fitxa GMB633PC50.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 240V Series GMB63
Beste izenak 1864-1371 Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Iluntze tentsioa (nominala) - Argiztapen None
Uneko balorazioa 50A Breaker mota Thermal Magnetic