GMB632PC63
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB632PC63 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMB632PC63
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena CIR BRKR THERM 63A 240VAC/125VDC
Fitxak: GMB632PC63.pdf
  • Mezua
GMB632PC63ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMB632PC63 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena CIR BRKR THERM 63A 240VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1791 pcs Datuen fitxa GMB632PC63.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 240V
Series GMB63 Beste izenak 1864-1352
Poloniako kopurua 2 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Iluntze tentsioa (nominala) -
Argiztapen None Uneko balorazioa 63A