GMB632PC35
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB632PC35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMB632PC35
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena CIR BRKR THERM 35A 240VAC/125VDC
Fitxak: GMB632PC35.pdf
  • Mezua
GMB632PC35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMB632PC35 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena CIR BRKR THERM 35A 240VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1748 pcs Datuen fitxa GMB632PC35.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 240V
Series GMB63 Beste izenak 1864-1345
Poloniako kopurua 2 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Iluntze tentsioa (nominala) -
Argiztapen None Uneko balorazioa 35A