GDP321SS24V
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GDP321SS24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GDP321SS24V
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena 1P+S DPC SCRW TERM 32A 24VAC
Fitxak: GDP321SS24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
GDP321SS24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GDP321SS24V fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena 1P+S DPC SCRW TERM 32A 24VAC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6432 pcs Datuen fitxa GDP321SS24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 20.4 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 4.8 VAC
Amaiera estiloa Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 277VAC - Nom
Series GDP Packaging Bulk
Beste izenak 1864-1836 Tenperatura operatiboa -5°C ~ 40°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Ezaugarriak - Kontaktuen balorazioa (oraingo) 32A
Harremanetarako materiala - Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 24VAC Bobina erresistentzia -