CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cardinal Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 29.49152MHZ 18PF SMD
Fitxak: CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F fabrikatzailea Cardinal Components
deskribapena CRYSTAL 29.49152MHZ 18PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137000 pcs Datuen fitxa CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Series CSM4 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua HC-49S
Beste izenak 370-1181-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 18pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±30ppm
Frequency 29.49152MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms
Deskribapen zehatza 29.49152MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49S